Yüzüklerin Efendisi Direktörü: Dizi Senaryosu Göndermediler

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz ay boyunca dizi ve Yüzüklerin Efendisi severlerin en epey konuştuğu şey, Amazon Prime Video’nun çıkışı hayli yakın olan dizisi The Rings of Power oldu. Dizinin arka arda fragmanları gelmeye devam ederken efsane üçlemenin direktörü Peter Jackson, Amazon’dan şikayetçi oldu.

Yüzüklerin Efendisi sinemalarının imalcisi Peter Jackson, The Rings of Power dizisi için yakarışta. Jackson, Amazon tarafınca kendisinin dikkate alınmadığını belirtiyor. Gelin kendisinin söylemiş olduklerine birlikte göz atalım.

“Bana senaryo çabucak hemen yok dediler”

Yüzüklerin Efendisi serisinin direktörü Peter Jackson, kendisinden projede yer alması istenmesine karşın Amazon’un yaklaşmakta olan dizisi The Rings of Power’ın senaryosunu asla goremediğini söylemiş oldu.

Ünlü üretimci ve direktör, verdiği bir röportajda Amazon’un kendisiyle irtibata geçtiğini lakin Jackson senaryoyu görmek istediğinde Amazon’un yanıt vermediğini belirtiyor:

“Diziyle ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordular. Ben de ‘Senaryo hazır mı?’ diye sordum. Zira sinemalar için senaryo yazmanın ne kadar sıkıntı olduğunu biliyorum ve dizinin senaryosunu yazan insanları tanımıyordum. ‘Hayır, çabucak hemen senaryo bizde yok fakat bitirir bitirmez size göndereceğiz’ dediler. Senaryonun gelmesini bekledim lakin gelmedi.”

Bütün bu olaylara Amazon çabucak hemen bir cevap vermemişken Jackson, faziletli bir davranışta bulunacağını ve bunu sorun etmeyeceğini, Amazon ortaya güzel bir şey çıkarırsa kutlayacağını belirtti. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.