GAİN Nedir, Nasıl Kullanılır, Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Tüm dünyada izleme alışkanlıkları büyük bir değişim ortasında. Artık klasik televizyon yayıncılığı pek çoğumuza farklı gelmiyor ve bu durum, yeni dijital yayın platformlarının doğmasına niye oluyor. Bunlardan bir tanesi de GAİN. GAİN dijital yayın platformunun kendine has bir üslubu var. Birinci vakit içinder sadece taşınabilir aygıttan yayın yapan platform, bugün artık tüm aygıtlarda izlenmeye başladı.

çok yeni bir platform olduğu için bir epeyce kullanıcı GAİN nedir, nasıl kullanılır üzere soruları merak ediyor. Platform hakkında merak edilen öteki bir soru ise GAİN Türk mü? Yani platform hakkında hayli merak edilen şey var. Gelin tüm bu soruları tek tek inceleyelim ve GAİN dijital yayın platformunu yakından tanıyarak izleyebileceğiniz tanınan üretimlerle üyelik fiyatlarını bakılırsalim.

GAİN nedir, Türk mü?

Beyn Danışmanlık çatısı altında 2019 yılında kurulan GAİN dijital yayın platformu Türk, hatta açılımı Hoş Ahlak Güzel Niyet demektir. Yapay zeka tabanlı bir algoritmaya sahip olan platform, yeni kuşak yayıncılığa farklı bir soluk getirmek gayesiyle kuruldu. Taşınabilir aygıtlardan izlenmek üzere içerik üretme maksadıyla yola çıksa da bugün bir epeyce farklı aygıt üzerinden izlenebiliyor.

GAİN nasıl kullanılır, nasıl üye olunur?

• Adım #1: Buradan GAİN internet sitesini açın.
  • Adım #2: Üye Ol butonuna tıklayın.
  • Adım #3: İstenilen ayrıntıları yeni ve eksiksiz olarak doldurun.
  • Adım #4: Üretimlerin altında nazaranbileceğiniz Abone Ol ve İzle butonuna tıklayın.
  • Adım #5: Abonelik paketinizi seçin.
  • Adım #6: Ödeme ayrıntılarınızı girin.
GAİN, öbür bir epeyce dijital yayın platformundan farklı olarak izleyicilerine hem fiyatlı tıpkı vakitte fiyatsız olarak izleyebilecekleri farklı seçenekler sunuyor. Yani dilerseniz sadece GAİN üyesi olarak fiyatsız içerikleri izleyebilir ya da dilerseniz abone olarak premium içeriklere de ulaşabilirsiniz.

GAİN, kullanıcılarına iki farklı abonelik seçeneği sunuyor; aylık ve yıllık. Aylık abonelik paketi her ay yenileniyor ve dilerseniz sonlandırabiliyorsunuz. Yıllık abonelik ise ismi üzerinde, yıllık. şüphesiz yıllık abonelik, aylık aboneliğe bakılırsa fazlaca daha uygun fiyatlı. GAİN, kullanıcılarına deneme mühleti sunmuyor.

Abone olduysanız fakat platformun size bakılırsa olduğunu düşünmüyorsanız Hesabım sayfası üzerinden Aboneliğimi İptal Et seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bir daha sonraki fatura periyoduna kadar premium içerikleri izlemeye devam edebilirsiniz. Hesabım sayfası üzerinden GAİN aboneliğiniz ve üyeliğiniz hakkında bir epeyce farklı süreç gerçekleştirebilirsiniz.

GAİN abonelik fiyatları ne kadar?

GAİN dijital yayın platformuna üye olarak fiyatsız içerikleri izleyebilirsiniz. Şayet premium içerikleri de izlemek istiyorsanız abone olmanız gerekiyor. GAİN abonelik fiyatı aylık 21,90 TL. Yıllık abonelik paketini tercih ederseniz aylık 13,90 TL, toplamda 166,8 TL ödemeniz gerekiyor.

İster aylık ister yıllık olarak GAİN dijital platformuna abone olduğunuz vakit her hafta 30 yeni içerikle karşılaşıyorsunuz. Aboneler, birebir anda 3 farklı ekran üzerinden GAİN izleyebiliyor. Platformda yayınlanan tüm içeriklere ulaşarak izleyebildiğiniz üzere dilediğiniz vakit iptal edebiliyorsunuz.

GAİN nerede izlenir?

GAİN dijital yayın platformu birinci kurulduğu vakit amacı, taşınabilir aygıtlardan izlemek üzere kısa içerikler üretmekti. Fakat vakit ortasında maksadını genişleterek farklı içeriklere de yer vermeye ve farklı aygıtlardan da izlenmeye başladı. GAİN yayınlarını bilgisayarınızdan, akıllı televizyonunuzdan ve farklı işletim sistemlerine sahip taşınabilir cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

bir hayli yayın platformu üzere GAİN de abonelerine en çok üç farklı aygıt üzerinden izleme imkanı sunuyor. Standart bir kural. Birtakım içerikler taşınabilir aygıtlar için özel olarak hazırlandığı için tabletten ya da akıllı telefonunuzdan izlemek fazlaca daha keyifli olacaktır. İçerikleri inceledikçe kendi sonucunızı verebilirsiniz.

GAİN’de izleyebileceğiniz öne çıkan üretimlerden kimileri:

• GAİN Açık Mikrofon
  • 10 Bin Adım
  • #Etkileyici
  • Hamlet
  • İstanbul Apartmanları
  • Yoldan İstekli Çıktım
  • The Girlfriend Experience
  • Trust
  • Dayı Gösteri
  • Komplo-19
  • Duran
  • Metot
  • Ex Aşkım
  • Ayak İşleri
  • Özelden Yürüyenler
  • Orta! Kafa! Aşk!
  • 500T Kayıp Otobüs Nerede?
  • Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı
  • BKM Mutfak Stand-Up
  • Terapist
  • Oyunlar Holding
  • Senkron
  • Bizi Ayıran Çizgi
  • Bir Şifa Bağımlısının İtirafları
  • Berk Keklik Duraktan Durağa
  • Mirgün Cabas ile Orda Rahat Mısın?
  • İlber Ortaylı ile Vakit Makinesi
  • I Am Gen Z
  • Yeni Umutlar
  • Apayrı Kıssalar
  • Artta Çalsın
GAİN dijital yayın platformunda öne çıkan üretimlerden kimileri bu türlü lakin bununla sonlu değil. GAİN bir epey farklı yerli ve özgün imale yer verdiği üzere, kolay kolay farklı bir platformda bulamayacağınız bir epey farklı yabancı imale da yer veriyor. Listelediğimiz içeriklerden kimilerini fiyatsız izleyebilirsiniz.

En yeni yerli dijital yayın platformlardan biri olan GAİN nedir, nasıl kullanılır, nasıl üye olunur, abonelik fiyatı ne kadar üzere merak edilen soruları yanıtladık ve platformun öne çıkan üretimlerinden kimilerine yer verdik. GAİN izliyorsanız fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.