Disney Plus’ın Pinokyo Sinemasından Yeni Tanıtım Görüntüsü Geldi

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Disney’i bugün olduğu dev haline getiren birinci adımlar, firmanın uyarladığı masallarla atılmıştı. O masallardan biri de neredeyse bütün dünyada bilinen, gerçek bir çocuk olmaya çalışan Pinokyo’nun öyküsüydü. Daha evvel tekraren ekranlarda gördüğümüz karakter, Disney+ ekranlarında bir defa daha karşımızda olacak.

Yeni uyarlama yarı gerçek, yarı animasyon manzaralardan oluşacak bir canlı-aksiyon olacak. Yapımın takımında hayli sayıda tanınmış isim de yer alıyor.

Marvel ve Star Wars kozmosuna ilişkin üretimleri ve epey daha fazlasını izlemek için çabucak Disney Plus’a üye olabilirsiniz!

Kadro yıldızlar topluluğu gibi

Pinokyo sinemasında baş karakterimizi seslendirecek kişi Benjamin Evan Ainsworth olarak seçilmiş. Gepetto rolünde ise Tom Hanks var, kendisinin animasyonlardaki muvaffakiyetini tek başına oynadığı Kutup Ekspresi adlı üretimden esasen biliyoruz. Jiminy Cricket’i seslendirme vazifesi sinemada Joseph Gordon-Levitt’e verilirken, Peri rolünde ise karşımıza çıkacak isim Cynthia Erivo olacak. Direktör koltuğunda oturan Robert Zemeckis, daha evvel Forrest Gump ve Cast Away sinemalarında de Tom Hanks ile çalışmıştı.

Filmin senaryosunu da Zemeckis ve Chris Weitz bir arada kaleme aldı. İkili, Andrew Miano ve Derek Houge ile birlikte sinemanın bununla birlikte üretimcileri içinde yer alıyor. Uygulayıcı üretimciler içinde ise Jack Rapke, Jacqueline Levine, Jeremy Johns ve Paul Weitz yer alıyor.

Bir peri tarafınca gerçek bir çocuk olma dileği kabul edilen lakin evvel kendini kanıtlaması gereken Pinokyo’nun maceralarına şahitlik edeceğimiz bu üretim, bütün ailenin bir ortada izleyebileceği bir eser olacak. Pinokyo sineması 8 Eylül’de Disney+ Premiere Günü’nde yayına girecek. Üretimin son tanıtım görüntüsünü üstte izleyebilirsiniz.

Disney Plus’ta yayınlanan tüm dizi ve sinemalara çabucak ulaşmak için buraya tıklayıp abone olabilirsiniz!