Cinzia Forante: "Zorunlu olmayan bir şekilde, sözlü olarak şartlı tahliye"

Beykozlu

New member
Cinzia, bebek için iyi bir zaman mı var?
Volevo astronauta'ya selam olsun! Ricordo, Spazio/University'de olmayan bir mağazada çok sayıda tutti ve çok sayıda rakol satarak çok etkileyiciydi. Örneğin, bilimsel malzeme ve yenilikçilik için doğal bir eğilime ilgi duyabileceğiniz bir ticaret olabilir, bu da profesyonel hayatımla yüz yüze gelmenize yardımcı olabilir. Bir yıl sonra, kampçının spazi için bir proje olarak hedeflendiğini ve son zamanlarda bir eğitim stüdyosuna sahip bir robotu satın aldığını ve onu selamlamak için yaratıcı ve yüksek riskli bir şekilde robotu uygulamaya adadığını fark etti.

DNA'nın oluşturulacağı bir yer var mı?
İşte böyle. Solunum, çocukluğunda “etki”den mahrum kalır. Doğaçlama bir manzara karşısında doğaçlama bir aileye güvenin. Mi ha semper reso molto fiera andare in azienda da papa: non certo da “figlia di papa”, ma stando in magazzino, al centerino, all'ufficio ticari. Bisogna conoscere ogni aspetto della propria attività. Bir mülkü bulmak ve zenginlikten fedakarlık etmek için, çok kısa bir süre içinde, bir projem vardı, bir realizzarlo aldım, müşteri onayına aykırı olarak, benim için bir şey olmayan bir ücret karşılığında bir arabam vardı. bir meno. Büyük bir bilgi birikimi ve meşguliyet, “gioco”nun bir parçası ve bir jesti engelliyor.

İlk önce iyi bir deneyim yaşadık.
Benim ilk deneyimim, bu ödülle birlikte çok uluslu bir şirketin pazarlama bölümünde baskı altındaydı ve çeşitli bölümler başarılı oldu ve her şirket için ürünler sattı. Estemamente formatta, pazarlama ve uygulama alanında yapabileceğiniz en iyi şey. Ricordo, bana göre bir yönetici olarak bana karşı hiçbir şey yapmadı.

Hiçbir bilginiz ve deneyiminiz yok, konuşmanız kolay değil.
Bir şey daha var: hiç de kolay değil. İlk CI.Zero'yu oluşturmaya başladığınızda, yeterli miktarda bir güç elde edin, fotoğraf ve fotoğraf çekmek için çok iyi ve güzel bir görünüm elde edin, çok dikkatli olun ve hiçbir şey yapmayın. 10 yıldan beri ilk kez bir bebekle tanıştım. Mi sono detta: “ya da faccio mu?” Tüm ailemle ilgili davalarda ve mülklerimde ve ülkemde ve benim için bir risk postası olarak öldüğüne inanıyorum: si fa! Tüm projemi tek başıma gerçekleştireceğim. Benim için her zaman temel bir şey var, bağımsız olarak, bir iş yapmak, yeni bir profesyonel alanı gerçekleştirmek. Kesinlikle, bir bebek gibi bir babaya sahip olduğum için, benim için duyusal olarak başarılı olamadım, bu da benim için çok önemli ve her zaman destekçim. Aile organizasyonu ve tutto.

İş hayatı dengesi, che mi dici? Başarılı bir başarı elde etmek mümkün mü?
Bir yöneticinin bunu yapmaması benim için imkansız. Filtreleme şansınız varsa: örneğin, evde veya tatildeyken telefonunuza e-posta göndermeyin. Sosyal medyayı kullanmak ve bunu yapmak çok zor: tüm seraları tek başıma korumak, intikam fikrimi ve iyi bir ruh hali içinde olmak. Lavoro sona erdiğinde, eğer bir eve giderseniz ve dörtlü vizyona sahipseniz ve bimbe'yi derlerseniz, bir scolastica loro della ile birlikte, temposu davvero poco'ya göre değişir. Bir CEO'nun büyük bir azienda'dan bir videosunu izledik ve bu, tüm listede uygun bir konum elde etmek için uygun bir değişiklik oldu: şunu yazın: “Tüm listenin altında, sono!” oppure “cavolo, almeno sono nella lista!”.

Peki bu ayrı mı?

Hiçbir zaman çok hızlı ve çok hızlı bir şekilde, her zaman için biraz daha fazla yağ ve çok daha yüksek bir ücret karşılığında, bu görevin gerçekleştirilmesi durumunda bir ücret alınır. Kişi/müşteri, CI.Zero Fit Method'un ilk voltasında, Fit Pants ile benim tutkumu tam tersi şekilde aktarıyor. Bu, CI.Zero Fit Pants projesinin en önemli özelliğiydi: 2022'de, fazladan yemek yememe zorunluluğum vardı ve doğru beslenme rejimini sağlamak için bir beslenme uzmanına ihtiyacım vardı. Fit Pants'in ilk prototipi neredeyse nihai olarak tek başına spor yapmak için geldi: 20 dakikalık ücret karşılığında bir süreliğine izin verin ve istediğiniz zaman, hizmetinize uygun bir zamanda. Fit Pants ile 30 dakikalık bir süre boyunca tüm egzersiz seansları ayarlandıktan sonra, tüm EMS teknolojisi entegre edilerek tüm güvenlik önlemlerini artırıldı.

Bu fikir ne kadardı?

Bu fikir, formda olması gereken bir fikirdir ve CI.Zero Fit Metodu ile çok kolay ve hızlı bir şekilde, her türlü endişeyi veya gerçek engeli ortadan kaldırabilir. 20 dakika içinde satın alabilirsin, istersen, istersen, istersen gel, çevrimiçi olarak bulun ve kişisel antrenörlere de git. Bu, herkesin muhteşem bir şekilde erişebileceği bir ürün/hizmettir: yeni bir ürün ve %100 Made in Italy'de üretilen bir ürün, tüm satışlar, hizmetin tamamı ve müşterinin öncelikli olarak satın alınması ve herhangi bir ihtiyaç için satış yapılması.

CI.Zero'dan bir fikrin var mı?
Bu, bir yıl içinde yapılması zor bir bulmacadır. Her türlü spor ürün için yenilikçi kumaşlara yatırım yapan Siamo, tüm Total Body tasarımlarını farklı ürünlerle buluşturuyor. İlk önce, teknik açıdan yararlı olabilecek riskleri test edin ve büyük ölçekli ticaret için büyük bir potansiyele sahip olun. Sono doğal ve merkezi CI.Sıfır Uyum Yöntemi, 2017'de birinci sınıf açıklıkta 2.000 kişiye daha fazla zaman kazandırdı. tutarlı), bu, coğrafi açıdan sınırlı olduğu için, her yerde ve her yerde kullanılabilecek potansiyel bir ürün geliştirme fikriydi. Abbiamo, CI.Zero Fit Pants projesine yatırım yaptı: otonomi ve arzu edilen her türlü allenarsi için CE sertifikalı, entegre elektrikli uyarıcılara sahip bireysel bir kit. 2023 yılında, tek başına Çin'de değil, aynı zamanda kaliteli kişisel antrenörler ve paletli profesyonellerle ticari bir ürün olarak piyasaya sürüldü ve yenilikçi bir hizmet sunmak için uygun bir girişimde bulunuldu, etkili ve uygun müşterilere hızlı.

Bir ürün satın almak istemiyor musunuz?

Rutin sportif faaliyetleri basitleştirdim ve tonlama, santimetre cinsinden hız ve kuvvet artışıyla daha hızlı ve daha hızlı hareket ettim. Aslında, kendi ve özel faydalar için özel arzular vardı. Yeni bir hayat, çılgınca ve hareketli bir hayat, özellikle “Me Time” ile ilgili. Harika bir ürün, 20 dakikalık fiziki aktiviteyle mümkün, tüm teknolojiden faydalanın, etkili bir etki yaratmanıza gerek yok. Ek olarak, CI'deki bir bahçeyi güçlendirmeye cesaret edebilirsiniz. Zero Fit Pantolon çok şık bir görünüm sergiliyor. Sono çok yönlü ve uyumlu, sportif ve spora öncelik vermeyen yatırımlar sunuyor. Büyük ölçüde profesyonel ürünler, uyarlamalar ve kişiselleştirmeler yaratırsınız.

Önemli bir deneyim olan kuzukulağı ve tüm dostlarımızı yıkayın.

Tragitto ve passo'yu takip etmek ve metanın çevresini tespit etmek için bir yol buldum. İlk parti notunun tipik örneği, bir kartpostal hazırlandığında, canlı bir şekilde, bir an önce dikkatsiz bir şekilde yükselmek ve gerçek anlamda ortaya çıkmaktır. Anlık olarak ne yapabilirim? Yeni porta güvercinlerden yararlanın, iş toplantılarından vazgeçin, kaliteli tempoyu paylaşma fırsatından yararlanın, daha sonra olumlu ve yeni fikirlerinize yoğunlaşın. Tutti ve viaggi, “pepati” olmadan, güvercin ve Carla, buone sorelle, bisticciamo – her şey Adele'nin yolculuğunda – uygun bir şekilde seyahat ederken geldi. Doğaçlama bir lavoranın ön tarafında yer alan her şey, aşağılayıcı bir tavırla karşı karşıya kalıyor ve doğru yolu tamamen ortadan kaldırıyor. Adele doğal bir duyguya sahip, olumlu ve enerjik bir kişilik. Ridiamo tanto insieme, mie mille tabelle di excel için giro'da bulundum. Ci yüzleşip su tutto.

Bu sizin burun delikleriniz için yeterli.
40 yıl, bir şirket 7 ve 10 yıl boyunca 2 bebekten dolayı bana geldi. Bir eyalette yaşa ve Montagna'da, benim hızımla keşif yapma şansım var. Küçük bir laboratuvarda küçük parçalar yaratıyorum, projelendiriyorum, tempoyu geçiyorum ve kumaşta yeni kalite ve yenilikçilik yaratmak için kanıtlanmış bir deneyime sahip oldum. Kolayca ulaşamıyorum: Kelime dağarcığımdan hiçbir şey elde edemeden şartlı tahliyeyi gerçekleştiriyorum. Ho ancora tanta da da ücret nel mio lavoro, ma non mi spaventa; kabul etmediğim bir belgem var, çok büyük bir belgem var ve çok ilkel bir belgem var. Bir mükemmellik uzmanı olma eğilimindesiniz ve bu, ortaya çıkan sonuç için daha fazla mükemmellik elde ettiğiniz anlamına gelir.