Thor: Love and Thunder’dan Birinci Yansılar Geldi

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Marvel’ın uzun vakittir beklediğimiz yeni sineması Thor: Love and Thunder’a kavuşmamıza epey az kaldı. Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen karakteri Thor’u bir daha formuna dönmüş bir biçimde bakılırsaceğimiz imal, geçtiğimiz saatlerde galasını sonlandırdı. Sinema, şüphesiz galaya katılan iştirakçilere gösterildi.

Thor: Love and Thunder’ın galasında sineması görme bahtı elde edenler de toplumsal medyada sinema hakkındaki birinci görüşlerini paylaştı. Sinemadan ne bekleyebileceğimiz konusuna ufak bir ışık tutan görüşler, çoklukla bir noktada toplandı. Sineması izleyenler, sinemanın güldürüsünden ve oyunculuklardan haliyle hoşnuttu. Gelin, Thor: Love and Thunder’a gelen birinci reaksiyonlara bakalım.

Thor: Love and Thunder’a gelen birinci yansılar:

“Thor: Love and Thunder, varsayım edilebileceği üzere komik ancak beklenmedik bir biçimde şahsi ve içten. Waititi duygusal bir kıssa sunarken Christian Bale ve Natalie Portman’ın performansları sahiden parlıyor. Sanırım bu benim en sevdiğim Thor sineması olabilir.”

“Yani temelde, Taika Waititi’nin Thor tarzını seviyorsanız Thor: Love and Thunder’ı seveceksiniz ve Taika Waititi’nin tarzını sevmiyorsanız, bu biçimde sevmeyeceksiniz.”

“Thor: Love and Thunder’da herkes kusursuz fakat sihirli keçiler Toothgrinder ve Tooghgnasher öne çıkan yıldızlar; bağımsız Disney+ dizileri ne vakit?”

“Vay be. Thor: Love and Thunder güldürü ile Taika’nın en uygun biçimde eksiksiz karışımı ve hepsi bir ortada. Bu sinemadan duygusal olarak tatmin olarak, bununla birlikte ağlayarak ve harika bir biçimde ayrıldım. Baba bir rock müziğine sahibiz. Yeni favori karakterlerimin kelamlarıyla: AHH”

“Thor: Love and Thunder, Taika Waititi’nin zihninde yaşamanın nasıl olabileceğini hayal ettiğim üzere. Yabanî, komik, ortadaki her yerde biraz fakat sonunda her şey şaşırtan, dokunaklı ve tatmin edici bir biçimde bir ortaya geliyor. Çok fazla da Guns n Roses var. Çok fazla.”

“Thor: Love and Thunder, heyecan verici aksiyon, bol kahkaha (çığlık atan keçiler!) ve kayıp ilahlar ve aşk dileğimiz üzerine derin bir kıssa ile mükemmel bir vakit. Natalie Portman mükemmel bir dönüş yapıyor ve Christian Bale fecî Gorr olarak ortalığı yıkıyor. Şimdiye kadarki en uygun Thor filmi!”

“Thor: Love and Thunder katiyen heyecan verici. Dörtlemenin en sevdiğim Thor sineması. Baştan sona Taika Waititi. Olgun, sinema müziği kusursuz ve mükemmel sürprizler var. Çok eğlenceli. Tek bir girişte MCU Phase 1 ve Phase 4’ün en düzgünü üzere geliyor. Sevdim.”

“Thor: Love and Thunder kestirim ettiğimden çok daha kısımlı. Büyük kahkahalar sunuyor. Christian Bale ile epey standart, çerez kesici berbat adam. Natalie Portman ve Tessa Thompson’ın yer aldığı polis güldürüsünü istiyorum. Matt Damon Broadway’e gitmeli. Jenerik daha sonrası MUHTEŞEM! Saf cümbüş.”

“Thor Love And Thunder, MCU’dan çıkan en yeterli güldürüdür. Her tarafında Taika’nın imza tarzı var! Güldüm, ağladım ve daha sonra biraz daha güldüm. Ne süper bir film!”

Thor: Love and Thunder, 7 Temmuz’da vizyona girecek.