The Last of Us Dizisinden Birinci Tanıtım Fragmanı [Video]

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Oyun dünyasına ismini kazıyan üretimlerden birisi olan The Last of Us, uzun müddettir uyarlama dizisiyle ekranlarda da bekleniyordu. Dizinin hala net bir çıkış tarihi olmasa da yakın vakitte dizinin yayınlanacağı HBO Max’ten kıymetli bir açıklama gelmişti. Platformun içerik sorumlusu, dizinin 2023 yılında çıkacağını açıklamıştı.

The Last of Us için önümüzde bilinmeyen uzunlukta bir bekleme müddeti varken, bugün diziye olan beklentiyi arşa çıkaracak bir hareket geldi. HBO Max, yakında platformda yayınlanacak yeni orjinal dizilerinden ve yeni dönemlerden ufak kesitlere yer verdiği bir görüntü yayımladı. Bu görüntünün sonunda ise The Last of Us yer aldı.

The Last of Us’ın birinci tanıtım görüntüsü (01.43):

The Last of Us’tan gelen birinci tanıtım görüntüsü, ne yazık ki pek kısaydı. Yaklaşık 20 saniyelik birinci görüntüde ana karakterlerimiz Joel (Pedro Pascal), Ellie (Bella Ramsey) ve Bill’i (Nick Offerman) görüyorduk. birebir vakitte epey küçük bir aksiyon sahnesi görüyor ve Joel’ın Ellie’yi geride bırakmayacağını söylemiş olduği bir diyolog duyuyorduk.

The Last of Us dizisi, oyunun da yaratıcısı olan Naughty Dog geliştirici şirketinin lideri Neil Druckmann tarafınca Craig Mazin ile yazıldı ve üretildi. Craig Mazin, daha evvel HBO’nun ziyadesiyle beğeni toplayan dizisi Chernobyl’in müellifliğini ve yapımcılığını üstlenmişti.