Spider-Man, Rol Arkadaşının Üzerine Gaz Çıkardığını Açıkladı

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Son vakit içinderın en epeyce beklenen ve heyecan uyandıran sinemalarından birinin Spider-Man: No Way Home olduğunu söylemek yanlış olmaz. Önümüzdeki hafta cuma günü vizyona girecek olan üretim, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın dönme ihtimali ve eski Spider-Man düşmanları içermesi sebebiyle tüm dünya tarafınca heyecanla bekleniyor.

Spider-Man karakterine hayat veren Tom Holland da iddia edebileceğiniz üzere sinemayla ilgili birfazlaca röportaj veriyor ve tecrübelerini aktarıyor. Dün yaptığı açıklamada Tobey Maguire ve Andrew Garfield ile bir WhatsApp kümesinde bulunduklarını belirten Holland, artık de çok enteresan bir açıklamada bulundu. Ünlü aktör, sinemanın çekimleri sırasında şanssız bir kaza yaşadıklarını söz etti.

Rol arkadaşının üstüne gaz çıkardı

25 yaşındaki İngiliz oyuncu, rol arkadaşları Zendaya ve Jacob Batalon ile birlikte verdikleri bir röportajda sinemadaki bir sahnesinin çekimleri sırasında çok komik bir olay yaşandığını aktardı. Holland yaptığı açıklamalarda şu sözleri kullandı: “Bir sahne sırasında kendimi tutamadım ve MJ karakterini canlandıran Zendaya’nın yanında gaz çıkardım. Spider-Man kıyafetinin içi hiç rahat değil. Kostüm o kadar sıkı bir biçimde bedeninizi sarıyor ki bağırsaklarınızın sıkıldığını hissediyorsunuz.” Zendaya da bu olayın yaşandığını doğruladı ve ‘titreşimi’ hissettiğini belirtti. Holland ise bunun akabinde kelamlarına şunları ekledi: “olaydan daha sonra çabucak yaptığım şeyi fark ettim ve özür diledim”

Buna ek olarak açıklamalarda sahnelerin çekiminin ne kadar sıkıntı olduğuna da vurgu yapıldı. Holland, direktör Jon Watts’ın uçma sahneleri üzere sahneleri olabildiğince gerçekçi çekmeye çalıştığını bu yüzden çekimler sırasında zorluklar yaşadıklarını söz etti: “Spider-Man’in uçtuğu sahnelerde bedenime kameralar takıldı. Bu kameralar o kadar ağırdı ki hareketlerim kıymetli ölçüde kısıtlanıyordu. Bunun yanı sıra Zendaya ile birlikte uçtuğumuz bir sahnede de az kalsın duvara çarpıyorduk. Bu usul sahneleri çekmenin göründüğünden epey daha güç olduğunu söyleyebilirim.”

Tom Holland ve rol arkadaşları çok zorlayıcı çekimlerden geçtiklerini söylese de bu sinemada yer almaktan keyifli olduklarını belirtiyor. Dünya çapındaki biroldukca insan da 17 Aralık Cuma gününü iple çekiyor ve Spider-Man’in yeni macerasında neler ile karşılaşacağını merakla bekliyor.