Kendinizi doğaya kaptırmak için on muhteşem konum

Beykozlu

New member
19 Nisan 2023 05:00

22 Nisan Dünya Dünya Günü: Bu özel gün için işte dünyanın en büyüleyici yerlerindeki görkemli evler

DALGALARIN RİTMİNE SARILANMAK İÇİN DENİZE KARŞINIZI AÇMAK: denize bakan bir ev, otantik bir seraptır, belki de fantastik ve bozulmamış yerlerde rahat ve doğa dolu bir yaşam hayal ettiğimizde (neredeyse) hepimizin aklına gelen seraptır. Ayaklarınızı ince beyaz kumlara batırabileceğiniz plajların çağrısına ve dalgaların çekiciliğine karşı koymak gerçekten imkansız. Kobalt mavisinden zümrüt yeşiline kadar muhteşem sularıyla mavi gezegen, olağanüstü güzellikte panoramalar sunabilir. Denizin önünde, bir kumsalda veya kayaların üzerinde, sınırsız su manzarasına sahip büyük veya küçük bir yuva her zaman en çok arzu edilen şeydir.

CİĞERLERİN TAMAMEN NEFES ALMASI İÇİN YEŞİLLE ÇEVRİLİ: gürültüden uzak, doğanın elinden gelenin en iyisini yaptığı, huzuru ve dinginliği yeniden keşfedeceğiniz küçük bir ev, çevredeki doğa ile ilişkiyi tam anlamıyla deneyimlemek için bir başka olağanüstü fırsat. Nazik ve zarif tepelerin vadileri arasında veya ormanın içinde yarı gizlenmiş, mahremiyeti koruyan ve kendini yeniden keşfetmek için mükemmel olan en samimi konut: Yaprakların hışırtısını ve çayır kokusunu tercih edenler için ideal seçimdir. Çiçekler.

SAKİN VE HUZUR BULMAK İÇİN GÖL ÜZERİNE AYNA: Kuzey Amerika ve Kanada’nın Büyük Gölleri tarzından ilham alan evler bugün çok moda. Kabinler ve küçük ev göllerin ve ormanların olağanüstü güzel olduğu yerlere yerleştirilmek, bizi çevreleyen tüm güzelliklerle tam bir kaynaşmayı garanti eder. Bu tür bir inzivayı hedefleyenler için, zamanda ve mekanda kaybolabileceğiniz, sınırsız gezilere hiç sıkılmadan çıkabileceğiniz geniş toprakları seçmek bir kural haline geliyor. Biraz yalnızlığın tadını çıkarmak ve kendilerini büyük şehirlerin dönen rutininden ve her zaman sonsuz taahhütler ve teslim tarihleriyle düzenlenen hayattan kurtarmak isteyenler için mükemmel evler.

DAĞLAR ARASINDA OKSİJENLENMEK VE SICAKTAN KORUNMAK İÇİN: Zirvelerin uçsuz bucaksızlığını seven, bunaltıcı yazlara ve aşırı sıcak iklimlere tahammülü olmayanlar için dağ evi olmazsa olmazlardan. Kışın karın büyüsüne, yazın çiçek renklerinin büyüsü ve saman kokusuna sahip, son derece rafine ve zarif bir şekilde göz alıcı dağ kulübeleri, bozulmamış manzaraların lüksünü isteyenler ve oksijenli ve bol ciğerler solumak isteyenler için idealdir. en düşündürücü yüksekliklerin saf havası, gökyüzünden bir adım ötede.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili