Giancarlo Exposito, Marvel’da Rol Almak İstediğini Doğruladı

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Giancarlo Exposito, her ne kadar biroldukça kaliteli üretimde rol alsa da biz onu daima efsane dizi Breaking Bad’te canlandırdığı efsane karakter Gustavo Fring olarak hatırladık. Exposito’nun bugüne kadar canlandırdığı tüm karakterler daima berbat karakterlerdi. Lakin görünüşe göre kendisi bunu değiştirmek istiyor.

Exposito’nun Marvel’da rol almak istediğine dair söylentiler vardı. Kendisi, Marvel’la görüştüğünü ve Marvel’da rol almak istediğini doğruladı. tıpkı vakitte Marvel cihanında epeyce sevilen bir karakterle. Gelin ayrıntılara birlikte göz atalım.

Giancarlo Exposito, Professor X’i canlandırmak istiyor

Marvel Studios kısa müddet evvel Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta oldukcalu kainatı bizlerle tanıştırdı ve 838 olarak isimlendirilen alternatif bir kozmosu birinci kere burada gördük. Bu cihanda Patrick Stewart, Profesör Xavier olarak geri dönüyor.

Ancak ana Marvel Sinematik Cihanında bir Profesör X yok, bu yüzden rastgele bir oyuncunun bu rolü oynaması için kapıyı açık bırakıyor. Hayranlar, Breaking Bad ve The Mandalorian yıldızı Giancarlo Esposito’yu bir Marvel sinemasında görmek istiyordu ve söylentiler ortaya çıkarıyorlardı.

Görünüşe göre deneyimli aktör, oldukcatan Marvel ile görüşmelere başlamış ve kendisi de Professor X’i oynamak istiyor. Kendisi geçenlerde yaptığı bir açıklamada şunları söylüyor: “Marvel için çabucak hemen çalışmadım. Onlarla bir odada oturdum ve konuştum. Magneto’dan kelam edildi, Dr. Freeze’den kelam edildi, Doom ve Profesör X’ten kelam edildi. Birini mi seçeyim? Gidip Marvel’a tercihimin Profesör X olduğunu bildireceğim.”

Sizce Giancarlo Exposito, Marvel Sinematik Kainatına yakışır mı? Daha da ötesi Professor X rolüne yakışır mı? Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.