Dwayne Johnson, Vin Diesel’e Sert Çıktı

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Günümüz aksiyon sinemalarının şayet olmazsa olmaz yıldızı olan Dwayne Johnson, 2011 yılında Süratli ve Öfkeli serisine giriş yapmıştı. Bu seriyle bir arada ününe ün katan Johnson, 5. sinemasıyla giriş yaptığı seride son olarak Süratli ve Öfkeli 8’de gözüktü. Bunun sebebiyse Dwayne Johnson ve Vin Diesel içinde 2016 yılında yaşanan gerginlikti.

Dwayne Johnson’ın toplumsal medyada yaptığı paylaşımla günümüzde de devam eden o gerginlik, son günlerde bir daha gündeme geldi. Vin Diesel, kasım ayında Instagram’da bir paylaşım yaparak Dwayne’e seriye geri dönmesini istediği bir paylaşım yaptı. Bugünse o paylaşıma Dwayne Johnson’dan sert bir reaksiyon geldi.

Dwayne, Diesel’e sert çıktı

Dwayne Johnson, Vin Diesel’in Süratli ve Öfkeli 10’a gel davetini açık bir biçimde reddetti. Bunun ardındansa seriye geri dönmesini sağlamak için herkese açık bir davet yapan Diesel’e karşı çıkıştı. Johnson, direkt Diesel’in kendisine seriye dönmeyeceğini, bunun için hiç bir olasılığın olmadığını dediğini tabir etti. Akabinde Diesel’i son paylaşımı niçiniyle manipüle etmekle suçladı:

Vin’in son halka açık gösterisi, manipülasyonunun bir örneğiydi. Paul Walker’ın vefatı kadar, daha sonrasında çocuklarını büyütmesi de hoşuma gitmedi. Onları bunun haricinde bırakın. Aylar evvel bunun hakkında konuşmuştuk ve net bir anlayışa vardık.”

Vin, Diesel’e karşı sert açıklamalarda bulunsa da serinin ve seride yer alan takımın başarısı için baht diledi. Vin Diesel’in Dwayne Johnson’ı kızdıran kasım ayındaki paylaşımında şu tabirler yer alıyordu:

“Küçük kardeşim Dwayne… vakti geldi. Dünya Fast 10’un finalini bekliyor. Bildiğin üzere çocuklarım konutumda senden Dwayne Amca diye bahsediyor. Onların ve senin âlâ dileklerini göndermediğiniz bir bayram yok ki… fakat vakti geldi. Miras bekliyor. Sana yıllar evvel Pablo’ya verdiğim kelamı yerine getireceğimi söylemiştim. 10 olan finalde en uygun Fast’e ulaşacağımızı ve ortaya koyacağımıza kelam verdim! Bunu sevgimden söylüyorum… fakat ortaya çıkmalısın, oynaman gereken epeyce değerli bir rolün var, seriyi boş bırakma. Hobbs oburu tarafınca oynanamaz. Umarım bu vesileyle harekete geçer ve mukadderatını gerçekleştirirsin.”