dünyayı daha iyi hale getirmek için ne yapabilirsin?

Beykozlu

New member
KOÇ BURCU – Cesur ve kararlı, pek çok durumda sizi farklı kılan metanet ve cesaretle hareket ederek dünyada gerçekten bir fark yaratabilirsiniz. Deprem, afet gibi acil durumlarda gönüllü olarak ya da doğru olduğuna inandığınız, en zayıf ve savunmasız insanları etkileyen davalar için savaşarak içinde bulunduğunuz topluma faydalı olabilirsiniz.

BOĞA – Kararlılığınızla sürdürülebilir hedeflere ulaşmak için kesinlikle en uygun Burç’a aitsiniz. Örneğin, işinizde veya günlük yaşamınızda sürdürülebilir uygulamaları teşvik edebilirsiniz. Ofiste ayrı atık toplama, çalışma arkadaşlarınız tarafından memnuniyetle karşılanacak bir proje olacaktır. Evde ise tasarruf politikasını teşvik edebilirsiniz.

İKİZLER – Çok meraklı bir insansınız ve açık fikirliliğiniz, daha sık takıldığınız veya etkileşimde bulunduğunuz insanlar arasında daha fazla anlayış ve empati oluşturmak için bir şeyler yapma ihtiyacı hissetmenize neden oluyor. Genellikle göz ardı edilen farklı kültürlere ilişkin bilgi ve anlayışı yaymak için kesinlikle kültürel veya eğitici etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Etkileşime geçin ve herkes sizi takip edecek.

KANSER – Burcunuz en hassas ve koruyucu olmasıyla ünlü. Etrafınızdakilerin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde anlama yeteneğine sahipsiniz. Çocuklar, yaşlılar veya hayvanlar gibi en çok ihtiyaç duyanlara yardım sağlayan kuruluşları destekleyerek dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenlere her zaman mümkün olduğu kadar çok katılım olacaktır.

ASLAN – Doğuştan gelen doğanız sizi çok cömert ve özverili bir insan yapar, her zaman ihtiyacı olanlara yardım etmeye hazırdır. Zamanınızın veya kaynaklarınızın bir kısmını bir hayır kurumuna bağışlarsanız, dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmakta daha da etkili olabilirsiniz. Ayrıca, kesinlikle başarılı olması gereken bağış toplama kampanyalarını teşvik etme yeteneğine sahipsiniz.

BAKİR – Dünyanın daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için organizasyonel ruh ve detaylara dikkat gibi en iyi niteliklerinizi devreye sokabilirsiniz. Sosyal sorunlar veya yoksulluk, sağlık, eğitim veya eğitim ve pedagoji ile ilgilenen kuruluşlar için çalışma fikrini hafife almayın. Her zaman iştesin ve senden yardım isteyen kimseye asla hayır demiyorsun. Övgüler.

DENGE – Sizinki, keskin bir adalet duygusuna sahip, dengeli ve adil insanların İşaretidir. Bu da dünyayı daha hoş bir yer haline getirmeye yardımcı olabilir. Bu nedenle, sosyal adalete dahil olabilir veya insan hakları veya cinsiyet eşitliği ile ilgili davaları destekleyebilirsiniz. Avukat figürünün eksik olmadığı meslek kuruluşlarına güvenmeniz önemlidir.

AKREP – Dünya ve tüm insanlık için yapmak isteyeceğiniz birçok şey var. Bir tıbbi araştırma merkezine bağışta bulunarak veya gönüllü olarak yaşamı tehdit eden veya tedavi edilemeyen hastalıklar için tıbbi araştırmaları destekleyebilirsiniz. Ya da kendini doğal yaşam alanlarını korumaya ve biyolojik çeşitliliği korumaya adamış çevre örgütleri için çalışmak istersiniz. Kafanda çok fazla fikir var.

YAY BURCU – Plaj, park ve sokak temizleme projelerinde gönüllü olarak çevre sorunları hakkında farkındalık yaratmak, kesinlikle heyecanlandığınız ve tutkuyla bağlı olduğunuz bir görev olabilir. Gezegeni korumak için bariz bir şeyler yapmanız sizin için önemlidir. Ayrıca sıklıkla uluslararası kalkınma veya okul inşaatı için gönüllü projelerde yer alıyorsunuz.

OĞLAK – Kesin, güvenilir, özenli ve özlü bir insansınız. Enerji tüketimini azaltmak, sürdürülebilir ürünler satın almak gibi çevre dostu uygulamaları benimseyerek sürdürülebilirliği teşvik etmeniz doğaldır. Atık azaltma, çocukluğunuzdan beri yanınızda taşıdığınız değerlerin bir parçasıdır. Gönüllü olduğunuzda, her zaman belirgin olmayan bir cömertliği ortaya çıkarırsınız.

AKVARYUM – Sizi evsizlere yardım etmek, ihtiyaç sahiplerine yemek dağıtmak veya göçmen ve mültecilere yardım etmek gibi sosyal projelerde çalışırken görmek oldukça kolay. Bir dünya vatandaşı olarak iyi bir örnek oluşturmanız sizin için önemlidir. Ayrıca, teknolojik yeniliği ve temiz enerjiyi destekleyin, güneş veya rüzgar enerjisi gibi eko-sürdürülebilir çözümlerin araştırılmasını ve yayılmasını teşvik edin.

BALIK – Başkalarına karşı nazik ve düşünceli olmak sizin için doğaldır ve bunu kendiniz için yaparsınız. Bu şekilde, çevrenizdeki daha iyi bir dünyaya kesinlikle katkıda bulunursunuz. Müzeler, tiyatrolar, sanat festivalleri gibi harika ve çağrışım uyandıran mekanlarda gerçekleştirilen kültürel girişimlerle sanatı ve kültürü tanıtıcı projeler, daha istekli bir şekilde dahil olduğunuz girişimler arasında yer alıyor.