Chris Hemsworth, Oyunculuğa Orta Verdiğini Açıkladı

Bayburtgüzeli

Global Mod
Global Mod
Marvel Sinematik Kozmosunun yüzlerinden biri haline gelen, Thor rolüne onun yardımıyla oburunu yakıştıramadığımız, aksanıyla bizleri her sinemasında ekrana kitleyen Avustralyalı yıldız aktör Chris Hemsworth, hayranlarını üzecek bir haberle karşımıza geliyor.

National Geographic’in yayınladığı Limitless’ın Chris Hemsworth ile çektiği kısımda ünlü oyuncu, Alzheimer hastalığına genetik olarak yatkın olduğunu öğrendi. Olağan program vesilesiyle bizler de öğrenmiş olduk.

Chris Hemsworth, ailesiyle vakit geçirmek için oyunculuğa orta veriyor

National Geographic’in çektiği ve Disney+ platformunda yayınlanan Limitless serisinin son kısmının konuğu Chris Hemsworth oldu. Programda konuşan Hemsworth, durumla ilgili şu sözleri kullandı: “Sahip olduğum genler, önce belirleyici işleve sahip değiller.”

Yani bu, Hemsworth’un kesin olarak Alzheimer olacağı manasına gelmiyor. Lakin kendisinin genetik zincirinde biri annesinden biri de babasından olmak üzere iki adet APOE4 geni kopyası bulunuyor. Bunlar da Alzheimer riskini arttırıyor.

Ünlü aktör, bu haberi almasının üzerine biraz oyunculuğa orta vermek istediğini belirtti: “Limitless’ın çekimlerini bitirdik, kontratım olan öteki işleri de tamamladım. Bu haberle birlikte de bende bir orta verme dürtüsü belirdi. Artık meskene gidip çocuklarımla ve karımla olmak istiyorum.” Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.